Inventar iventar

Shitet nga: Fidan 17 Qer 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventarin ose iventariN komplet
Shume i pershtatshem per mini Restauranta
Per bara.inventari Posedon SHANK,DOLLAP,SKAR,MAQIN TE ENVE LARSE
8 TAVOLINA KOMPLET ME 32 KARRIKA JANE SHUME PAK TE PERDORTA MUNDENI MI PA EDHE NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim