prodhojm : separe tavolina karriga 044363733

Shitet nga: leoni 20 Korr 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim