Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe Separe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ZDRUKTHTARIA KOSOVA 07 Korr 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Prodhojm:Tavolina,Karrika,dhe separe ngjyra dhe dimenzioni sipas porosis transporti gratis per me shum info kontaktoni
Tel 044857313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim