Separe dyer me montim 045806223

Shitet nga: adi 16 Gush 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe tavolina karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim