separe karrika tavolina viber+38345805512

Shitet nga: toni Dje 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim