separe viber+38345806223

Shitet nga: adi 16 Gush 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim separe 160 euro

045-806-223
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim