SHATORA TENDA KARRIKA TAVOL ME QERA 044280873

Shitet nga: Shatora tedna Dje 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne numrin 044280873 viber +38344280873 jeni te mir pritur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim