Shiten karrikat te pa perdorura

Shitet nga: Burim 13 Gush 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 karrika te pa perdorura, jane blere 350 Euro kurse shiten vetem 200 Euro per shkak te mu ngeses se hapsires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim