Shiten tavolina me karrika

Shitet nga: Xxx 18 Korr 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat me karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim