Shiten Tryeza dhe karriget-

Shitet nga: Lis 24 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina e drurit se bashku me 6 karrige.Çmimi mjaft i volitshem,por sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim