Shitet Tavolin bashk me karrika

Shitet nga: Emin 16 Korr 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolin bashk me karrika
1.60cm e gjat
80 cm gjersi
Nr kontaktues : 049 443 380
Çmimi: Sipas Marveshje
Shyqeri Maliqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim