SHITET TAVOLINA E BUKES

Shitet nga: Argjent Ramiqi 14 Korr 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes pa karriga ne gjendje te rregullt

- Gjatesia : 1.22m
- Gjersia : 0.75m

1.Numri kontaktus : 049488108
2.Numri kontaktus : 045869387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim