Shitet tavolina me dimension 160&90

Shitet nga: Naja 10 Gush 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim