Shitet tavolina

Shitet nga: Albina 14 Korr 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes 170-90(dimensionet) ne gjendje te rregullt, shume pak e perdorur, ngjyra e bardhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim