Tavoli Buke

Shitet nga: Blerim 13 Gush 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim