Tavolin+6 ulse POROSIT online zbritje marramanse

Shitet nga: Lindi 07 Gush 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

169 EUR   199 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kontakto ne viber
Transporti behet ne tër Kosoven
+383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim