Tavolin buke dhe komod per tv

Shitet nga: gjem 13 Gush 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 47 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh tavolin+6 karrika buke te drunit dhe komoden per tv. Tavolinen 340 €. Komoden 100 €. Bashku. 420 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim