tavolin dhome

Shitet nga: tavolin 21 Gush 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina e perdorur, ne gjendje te mire, si xhami vjen me tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim