Tavolin me ulse per ballkon

Shitet nga: Egzon 21 Korr 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe dy ulse per ballkon duken si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim