Tavolin

Shitet nga: Raif 11 Gush 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per 8 persona qe zgjatet deri ne 10 persona shume e ruajtur si dhe 8 karrika poashtu ka xhamin mbrojts mbi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim