Tavolin

Shitet nga: Fatlum Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin siq shihet foto e re osht pa perdor e bler ne intreks para 1 muaj jastiket ekstra ja kam
Ble
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim