tavolina karrika separe +38345823581

Shitet nga: lon 24 Gush 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
separe +38345823581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim