tavolina se bashku me xham

Shitet nga: Besim 15 Gush 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinat i kan xhamat te dyat dhe jon shum te ruajtura
viber +38344321339
qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim