Tavolinë e bukes

Shitet nga: Andi 29 Korr 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e bukes me 8 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim