Tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873 viber

Shitet nga: Tenda Dje 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera tenda karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh ne nr 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim