TENDA SHATORA KARRIKA TAVL ME QERA 044280873 viber

Shitet nga: Tenda Sot 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina kemi te xhith dilenzionet e shatorav muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044280873 viber +38344280873 te mir priur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim