TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044280873

Shitet nga: Tenda Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044280873 viber 00383 44 280 873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim