TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

Shitet nga: Shatora Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrik dhe tavollna per info ne nr 044 280873 viber ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim