B A Z E N. për F E M I &. Te RR I T U R

Shitet nga: Bazeni 19 Gush 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lodra
Bestway bazen per femi dhe te rritur bazeni osht i ardheurr prej zvicrre. Vetem ni sezon osht i perdorur Bazeni ka shkall dyshemen mbulojen pompen per filtre uit ,termo metrin, per te interesuarit mun lajmroni ne mob dhe vajber ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim