Dhome per femije

Shitet nga: Diamant 28 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Dhome per femije e kompletuar siq e shihni ne foto
vjen edhe me perde,tepije,lluster...dhe e ka edhe tavolinen per kompjuter ose per te mesuar femija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim