Karroc per femije Binjak

Shitet nga: Faton 19 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes karrocen per femij binjak
Eshte gjithqka ne rregull pak e perdorur dhe gjithqka funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim