Karroce per fmi

Shitet nga: Albina Dje 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 16 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
☎️📞+381621403013☎️📞 kontako ne Viber👈🏻
E blere 450€ ↘️ 120€ e shes me nje çmim te volitshem! Pak e perdorur si e re! 3 pjes eshte : korpa, maksikoza, dhe ulesja per karrocë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim