Kolic per femije

Shitet nga: Sherif 13 Gush 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet kolica per femije e ruajtme dhe ne gjendje shume te mire siq edhe po e shihni ne foto. Kolica eshte e blere ne Austri dhe bashk me kolic vjen edhe maksikoza. Per informata tjera mund te me shkruani ne viber ne numrin 044667355.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim