Krevet dhe kolice

Shitet nga: Gezimi 21 Korr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kreveti eshte i pa perdorur dhe kushton 135
Kolica eshte gjermane dhe shume e pershtatshme 85euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim