Krevet per fmi

Shitet nga: Albina Dje 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
☎️📞+381621403013☎️📞 kontakto ne viber📞
I blere ne zvicer, posedon jogin dhe dy ansoret, mosha
5 -10 vjet
Tash eshte i qmontum , arsyeja qe e kemi pru ne kosove!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim