Shiten 7 cedea per ps3 70€

Shitet nga: Ilir 15 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Cedeat jon batefilled 3 - batefilled 4 - gta 5 - fifa 14 - need for speed carbon fifa 15 dhe call of duty bllak ops por fotrollen e bllak opsit sun e gjejsha e lash te bllak ghosts ju lutem vetem blerjes serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim