SHITET FRIGORIFERI & PLINI

Shitet nga: Naim 12 Korr 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt -400 litra, gjithashtu edhe plini gjendet ne gjendje te rregullt. Cmimet sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim