Mikroval

Shitet nga: driton 14 Gush 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Mikrovala eshte shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim