PESHORE PER FURRA e vulosur

Shitet nga: shitet Dje 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
PESHORE E PER FURRA E Vulosur
TRANSPORTI GRATIS në terë Kosovën +383-49-133356
me tega dhe pa tega
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim