Klarinet

Shitet nga: Seba 17 Gush 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet klarineti sa po ardhun nga austria asht i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim