Shitet Klarineti

Shitet nga: Edrin 29 Gush 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Klarineti eshte ne gjendje te rregullt eshte 100% DRU
Si dhe gojzen e ka nga markat me te njohura BUFFET PARIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim