Kitarë 3/4

Shitet nga: Visar 01 Korr 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitaren Stagg te madhesise 3/4.
Kitara eshte blerë para 2 viteve (128 EUR) dhe eshte e ruajtun shume mire. madhesia 3/4 eshte per nxenes qe kane trup me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim