Violoncelo / Çelo / Cello

Shitet nga: Ylli 19 Gush 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
E pershtatshme per nxenes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim