Piano zimmermann

Shitet nga: Blerim Sylejmani 21 Gush 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 39 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
piano zimmermann nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim