Piano

Shitet nga: Na 04 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Piano ne gjendje shume te mire thuajse e pa perdorur Nordeska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim