Sint Yamaha

Shitet nga: Arbnor 09 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 29 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Sint Yamaha
Viber: +38349240537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim