dynacord 15.3

Shitet nga: luli 15 Sht 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 72 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR   650 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shiten boksat dynacord modeli corus line e gjendje te rregullt pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim