Dynacord Forum Line xa2

Shitet nga: Skënder 15 Gush 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Forum line XA2 jo origjinal, me 2 bas bina f17, i perdorun vetem 1 sezon, krejtesisht i ri. Komponentat jan ekstra kualitet, po per detaje permes telefoni ose emaili. Shitet komplet me dy perforcuesit Yamaha P7000s, njeri per basat dhe tjetri per satelitat dhe kontrollat. Çmimi me kabllo komplet 5800eu. Në çmim përfshihen:
2 basbina Fx20
2 basbina F17
2 satelita Fx12
2 përforcues YAMAHA P7000S
1 REK me kutin shperndarse si ne foto
6 kabllo spikon per komplet sistemin
P. S. ZERIMI GJINDET NE PRESHEV DHE UN JAM NGA PRESHEVA
-----------------------------------------—------------------
Ndersa per ata qe deshirojn te kompletohen kam dhe 2 Montarbo w17p - 1300eu, 2 Fbt maxx60 - 1300eu, 2 Ev ZLX15 aktive - 950eu dhe Mikseta dynacord PM 1600 - 1500EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim