Korg X3 dhe Eho Extern

Shitet nga: buli 21 Gush 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje

Korg x3 gjithcka punon ne rregull si i ri , cmimi 220 euro,Eho Alto verb me shume efekte 70 euro kurse me ndrrim vlera 300 euro
Bej edhe ndrrim jepni oferte me gjera te muzikes
, e tj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim