Onkyo bose jbl...u shit flm

Shitet nga: bashkim 18 Korr 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
u shit flm..u shit flm...u shit flm


onkyo tx-nr509

perforcusi eshte ne gjendje perfekt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim